12000 SEK
12 000-15 000 SEK
JEAN DUBUFFET
Frankrike 1901-1985
Champs de silence - Les Phénomènes
Mapp med 10 st färglitografier, signerad och daterad Jean Dubuffet mai 1959, numrerad IX/XVIII, S. 63 x 45 cm, Arches papper.
387
2019-05-16
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här