Jean Dubuffet, Jeux et travaux
Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
JEAN DUBUFFET
Frankrike 1901-1985
Jeux et travaux
Litografi, 1953, signerad och numrerad J. Dubuffet 53/60. Tryckt på Arches papper.
S. 65,5 x 50 cm.
Litograph, 1953, signed, titled and numbered.
LITTERATUR
Webel 385
386
2019-05-16