Karin Parrow, Båtar vid brygga
Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
KARIN PARROW
1900-1984
Båtar vid brygga
Signerad Karin Parrow. Olja på pannå, 50 x 54 cm
UTSTÄLLD
Att se världen som färg, Mjellby Konstmuseum, Halmstad, 8 oktober 2016 - 29 januari 2017
363
2019-05-16