Karin Parrow, Kvinnorna med frukter
Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
KARIN PARROW
1900-1984
Kvinnorna med frukter
Signerad Karin Parrow. Olja på duk, 47 x 61 cm
UTSTÄLLD
Karin Parrow - koloristen, Bror Hjorts Hus, 30 november 2013-26 januari 2014
360
2019-05-16