Karl Axel Pehrson, Between the devils and the
Klubbat för:
85000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
KARL AXEL PEHRSON
1921-2005
Between the devils and the deep sea
Signerad och daterad K. A. Pehrson -54. Tempera på pannå, 62 x 122 cm.
UTSTÄLLD
Fem målare, Riksförbundet för bildande konst, utställning 140
307
2019-05-16