Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
LUCIO FONTANA
Italien 1899-1968
Concetto Spaziale
Signerad och numrerad i blyerts Fontana 71/80.
Etsning i relief med perforering, 1968, 64 x 48 cm.
372
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här