Klubbat för:
44000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
MADELEINE PYK
född 1934
Ajar vid Slussen
Signerad M Pyk. Olja på duk, 95 x 85 cm
306
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här