Klubbat för:
260000 SEK
Utropspris
200 000-250 000 SEK
MARC CHAGALL
Ryssland/Frankrike 1887-1985
La femme du peintre
Färglitografi, 1971, signerad och numrerad Marc Chagall 5/50.
Lithograph in colors
I. 66 x 50 cm, S. 76 x 59 cm
LITTERATUR:
Mourlot 630
383
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här