Klubbat för:
90000 SEK
Utropspris
70 000-80 000 SEK
MARC CHAGALL
Ryssland/Frankrike 1887-1985
Le Peintre à la Palette
Färglitografi, 1952, signerad och numrerad 29/70. Tryckt på Arches papper.
I. 59 x 48 cm S. 65,5 x 50 cm
LITTERATUR
Mourlot 54
379
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här