Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
MARK TOBEY
USA 1890-1976
Abstrakt komposition
Signerad Tobey. Akvarell på papper, bildyta 21 x 15 cm
376
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här