Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
MATTA, Sverige 1950-tal, rölakan, geometrisk dekor i rött mot ljus fond, 272 x 192 cm, mindre slitage
169
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här