Nanna Ditzel, "Modell 83", fåtöljer, 1 par

Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

NANNA DITZEL, "Modell 83", fåtöljer, 1 par, SW Möbler Vejen, Danmark, 1960-tal, stomme av ek, klädda med grå respektive brun klädsel, brickmärkta SW FURNITURE VEJEN DENMARK, höjd 68, sitthöjd 37 cm, torkad stoppning, tyget delvis med slitage

122

2019-05-16