Nils Jonsson, "Monaco", sideboard

Nils Jonsson,
Nils Jonsson,
Nils Jonsson,
Nils Jonsson,
Nils Jonsson,
Nils Jonsson,
Nils Jonsson,
Nils Jonsson,
Nils Jonsson,
Nils Jonsson,
Nils Jonsson,
Nils Jonsson,

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

NILS JONSSON, "Monaco", sideboard, Hugo Troeds Industrier, Bjärnum, 1970-tal, fanerat i jakaranda, dörrar med bakomliggande hyllor och lådor, höjd 78, 190 x 44 cm, något blekt

112

2019-05-16