Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
NILS JONSSON, "Monaco", sideboard, Hugo Troeds Industrier, Bjärnum, 1970-tal, fanerat i jakaranda, dörrar med bakomliggande hyllor och lådor, höjd 78, 190 x 44 cm, något blekt
112
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här