Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
PETER DAHL
född 1934
Interiör med figurer
Signerad Peter Dahl. Akvarell på papper, 55,5 x 75,5 cm
346
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här