Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
PETER McINTYRE
Nya Zeeland 1910-1995
Landskapsbild från Nya Zeeland
Signerad Peter McIntyre. Olja på duk, 64 x 82 cm.
Utförd 1965
403
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här