Klubbat för:
5100 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
PREBEN FABRICIUS & JØRGEN KASTHOLM, soffbord, Bo-Ex, Danmark 1960-tal, benställning i borstat stål, skiva i glas, höjd 45, 140 x 70 cm, smärre slitage, skivan med smärre kantnagg
141
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här