Ragnar Sandberg, Kvinna vid havet
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000-20 000 SEK
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Kvinna vid havet
Signerad R.S. Akvarell och tusch, ca 19,5 x 19 cm
UTSTÄLLD
278
2019-05-16