Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Ner mot havet
Signerad och daterad R S - 45. Olja på duk, 34 x 62 cm
UTSTÄLLD
Göteborgskolorister, Galleri Koch Stenungsunds kommuns konsthall, 2018
277
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här