Ragnar Sandberg, Ut mot havet
Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Ut mot havet
Signerad R.S. Olja på duk fäst på pannå, 24,5 x 34,5 cm
UTSTÄLLD
313
2019-05-16