Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
SIVERT LINDBLOM
född 1931
Nike
Signerad SL, daterad 1962 och numrerad 4/5, gjutarmärkt H Bergman, cire perdue. Mörkpatinerad brons, höjd 45,5 cm
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären 6 dec 1993.
344
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här