Skrivbord, 1940-tal
Klubbat för:
130000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
SKRIVBORD/BORD, 1940-tal, fanerat med jakaranda, mahogny och masurbjörk, uppfällbar skiva med två lådor med draghandtag av tenn, skivan med intarsiadekor av rutor, höjd 73, 130 x 66 cm, fuktfläckar, bruksslitage
79
2019-05-16