Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
SOFFA OCH FÅTÖLJ, organisk form, 1930-40-tal, klädda i blå sammet, ben av björk, soffans höjd 70, längd 165, djup 86 cm, fåtöljens höjd 70 cm, sitthöjd 35 cm, visst slitage
87
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här