Klubbat för:
4200 SEK
Utropspris
4 000-5 000 SEK
SPEGEL, Swedish Modern, 1940-50-tal, ram av rotting, delvis bemålat listverk runt spegelglaset, 70 x 60 cm, smärre slitage
82
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här