Spegel, ram i rotting

Spegel, ram i rotting
Spegel, ram i rotting
Spegel, ram i rotting
Spegel, ram i rotting

Klubbat för:

4200 SEK

Utropspris

4 000-5 000 SEK

SPEGEL, Swedish Modern, 1940-50-tal, ram av rotting, delvis bemålat listverk runt spegelglaset, 70 x 60 cm, smärre slitage

82

2019-05-16