Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
70 000-80 000 SEK
SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Trädgård
Signerad och daterad Sven Erixson -31. Olja på duk, 51 x 60 cm.
UTSTÄLLD
X:et i Tumba, Stockholms Stadsmuseum, 1995
274
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här