Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
TINO STEFANONI
Italien, född 1937
Senza titolo
Signerad och daterad på baksidan Tino Stefanoni 1986. Akryl på duk, 27 x 42 cm.
PROVENIENS
Galerie Krief-Raymond, Paris, no 302
373
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här