Klubbat för:
Osåld
Utropspris
125 000-150 000 SEK
TOMASZ TATARCZYK
Polen 1947-2010
Eldarna
Signerad och daterad Tatarczyk 1990. Blandteknik på papper, 73 x 102 cm.
PROVENIENS
Inköpt på Galleri Art On i Halmstad
407
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här