Tor Bjurström, Blommande havsvik, Bohuslän
Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
TOR BJURSTRÖM
1888-1966
Blommande havsvik, Bohuslän
Signerad Bjurström. Olja på pannå, 54 x 65 cm
UTSTÄLLD
361
2019-05-16