Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
WALDEMAR LORENTZON
1899-1984
Söndrums Stenhuggeri, sommaren 1939
Signerad Lorentz. Olja på duk, 35,5 x 44 cm
299
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här