Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
WIESLAW MARKOWSKI
Polen 1938-1978
Wizerunek - Bild
Signerad Markowski. Olja på duk, 150 x 190 cm
Utförd 1973
UTSTÄLLD
Triennale Malarstwa i Grafiki, Lodz, 1973
406
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här