Åke E:son Lindman, Terra Ignota

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

ÅKE E:SON LINDMAN
född 1953
Terra Ignota #877
Signerad och daterad på baksidan 2019,
1/3 + 1 ap, Kemigram/Pigment print, bildmått 109 x 89 cm.

464

2019-11-25