Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
ÅKE E:SON LINDMAN
född 1953
Terra Ignota #877
Signerad och daterad på baksidan 2019,
1/3 + 1 ap, Kemigram/Pigment print, bildmått 109 x 89 cm.
464
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här