Albert Johansson, Mur och fönster

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ALBERT JOHANSSON
1926-1998
Mur och fönster
Signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1963. Blandteknik på pannå, 105 x 86 cm.

357

2019-11-25