Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ALBERT JOHANSSON
1926-1998
Mur och fönster
Signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1963. Blandteknik på pannå, 105 x 86 cm.
357
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här