Alfred Boman, TBC, 2013
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
35 000-50 000 SEK
ALFRED BOMAN
född 1981
TBC, 2013
Signerad och daterad på baksidan Alfred Boman, 2013. Limemulsion, akryl, sprayfärg, fernissa på duk, konstnärens egen ramlist, 120 x 90 cm
PROVENIENS:
Carl Kostyal, Stockholm
333
2019-11-25