Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
ALVAR AALTO, "Savoy", vas, Iittala, Finland 1970-80-tal, formblåst klarglas, signerad ALVAR AALTO, höjd 30 cm, mikronagg
273
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här