Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-20 000 SEK
ANDERS MOSEHOLM
Danmark, född 1959
The Boys
Signerad och daterad på baksidan Anders Moseholm 99. Olja på duk, 80 x 80 cm.
PROVENIENS:
Gallery Leger
499
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här