Anders Widoff, Nias

Anders Widoff, Nias
Anders Widoff, Nias
Anders Widoff, Nias
Anders Widoff, Nias
Anders Widoff, Nias
Anders Widoff, Nias

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-30 000 SEK

ANDERS WIDOFF
född 1953
Nias
Signerad och daterad på baksidan Widoff 2005. Olja på ritfilm monterad på akrylglas, 59 x 41,5 cm.

PROVENIENS:
Christian Larsen, Stockholm

UTSTÄLLD:
(ATT) BÄRA SIG, Liljevalchs Konsthall, Stockholm, 2005

361

2019-11-25