Anders Widoff, Nias
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-30 000 SEK
ANDERS WIDOFF
född 1953
Nias
Signerad och daterad på baksidan Widoff 2005. Olja på ritfilm monterad på akrylglas, 59 x 41,5 cm.
PROVENIENS:
Christian Larsen, Stockholm
UTSTÄLLD:
(ATT) BÄRA SIG, Liljevalchs Konsthall, Stockholm, 2005
361
2019-11-25