Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-50 000 SEK
ANDREA GEYER
Tyskland, född 1971
Out of sorts #8
Edition 1/6. Olja på papper, oramad, 212 x 131,5 cm.
PROVENIENS:
Vestfossens kunstlaboratorium, Norge
544
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här