Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
ANDREAS ACKERUP
född 1971
Sweden
Signerad och daterad på baksidan. Edition7+2AP. Negative color film, 150 x 100 cm
369
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här