Andreas Eriksson IX etsningar

Andreas Eriksson IX etsningar
Andreas Eriksson IX etsningar
Andreas Eriksson IX etsningar
Andreas Eriksson IX etsningar
Andreas Eriksson IX etsningar
Andreas Eriksson IX etsningar
Andreas Eriksson IX etsningar
Andreas Eriksson IX etsningar
Andreas Eriksson IX etsningar
Andreas Eriksson IX etsningar
Andreas Eriksson IX etsningar
Andreas Eriksson IX etsningar

Klubbat för:

4000 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

ANDREAS ERIKSSON
född 1975
IX etsningar
Grafisk svit i trälåda, signerade och daterade Andreas Eriksson 1997, upplaga 4/20, lådans format 58 x 45 cm

PROVENIENS:
Barbro B. Johanssons samling

347

2019-11-25