Klubbat för:
4000 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
ANDREAS ERIKSSON
född 1975
IX etsningar
Grafisk svit i trälåda, signerade och daterade Andreas Eriksson 1997, upplaga 4/20, lådans format 58 x 45 cm
PROVENIENS:
Barbro B. Johanssons samling
347
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här