Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

ANTOINE PUISAIS
född 1975
Signerad och daterad på baksidan 2014. Blandteknik på pannå, 196 x 140 cm.

PROVENIENS:
Carmichael Gallery, Los Angeles

491

2019-11-25