Astrid Sylwan, Red acrylic skypainting III
Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ASTRID SYLWAN
född 1970
Red acrylic skypainting III
Signerad och daterad på baksidan Astrid Sylwan 2008. Olja på duk, 60 x 50 cm.
PROVENIENS
Andersson & Sandström, Stockholm (inköpt av nuvarande ägare 2008)
377
2019-11-25