Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
AUGUSTUS NAZZARO
USA, born 1984
A Show of Force, 2013
Signerad på baksidan. Akryl på pannå, 142 x 111,5 cm.
PROVENIENS:
Halsey McKey Gallery, East Hampton NY
492
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här