Klubbat för:
8500 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, "Record", bord, Nordiska Kompaniet 1933, modellen ritad 1932, fanerad i björk och makassar, märkt med metallbricka NK R 36919 C 5 7 33, höjd 55, 55 x 55 cm, mindre slitage
38
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här