Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
BERNARD RANCILLAC
Frankrike, född 1931
Komposition
Signerad och daterad Rancillac -64. Olja på duk, 65 x 50 cm .
506
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här