Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
BIRGIT BROMS
1924-2008
Tre figurer och Waxholmsbolagets båt
Monogramsignerad BB. Akvarell och blyerts på papper, 13,5 x 20 cm
397
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här