Bodafors, bord, 2 st., Swedish Modern
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
BODAFORS, bord, 2 st., Swedish Modern, 1940-tal, stomme av björk, ovala glasskivor med blästrad dekor, tidningshylla av rotting, ett bord med rester av stämpel Bodafors SMF, höjd 58, 91 x 57 respektive 55, 111 x 61 cm, smärre slitage
42
2019-11-25