Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000-8 000 SEK
BÖHLMARKS, bordslampa, Stockholm 1940-tal, fot och skärm i metall och vitlackerad metall, innerskärm i vitt glas, höjd 52 cm, visst slitage
76
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här