Klubbat för:
5000 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
BÖHLMARKS, tillskriven, golvlampa, Sverige 1950-tal, fot av mässing och lindat brunt läder, kupa av opakt vitt glas, undertill stämplad 15028, höj/sänkbar, maximal höjd 135 cm
78
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här