Brett De Palma, Ubangi Head

Brett De Palma, Ubangi Head
Brett De Palma, Ubangi Head
Brett De Palma, Ubangi Head
Brett De Palma, Ubangi Head
Brett De Palma, Ubangi Head
Brett De Palma, Ubangi Head

Klubbat för:

6000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

BRETT DE PALMA
USA, född 1949
Ubangi Head
Signerad på baksidan Brett De Palma. Blandteknik, 117 x 61,5 cm.

PROVENIENS:
Anders Tornberg Gallery, Lund
Stockholms Auktionsverk, Anders Tornberg samling, 2004

540

2019-11-25