Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
BYRÅ, Fager & Hellström, Nässjö 1940-tal, Swedish Modern, fanerad med mahogny, nio låder med draghandtag i mässing, märkt SMI No 146, höjd 94, 71 x 38 cm
71
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här