Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
BYRÅ, Sverige 1920-tal, Swedish Grace, fanerad med björk, rot och palisander, tre lådor med intarsiadekor av kantbårder och blomsterslingor, höjd 76, 100 x 47 cm, fanér med smärre torrsprickor
8
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här